19 KÉSZ László 77'       18 Arena Alessandro

VE VARGA László   VE MÁTÉ Csaba

Gólszerzők
0-1 Máté Csaba 22'

Két nagyon fiatal csapat lépett pályára a 10. forduló mérkőzésén, a vendégek 7, mi 5 olyan játékost neveztünk a kezdő csapatba, akik 1984. jan. 01. után születtek. A meccs elején kiegyenlített játék folyt, a kapuk nem nagyon kerültek veszélybe. A 22. percben egy lepattanó labdát Máté Cs. egyből a bólyi kapu jobb oldalába lőtt. A megszerzett vezető gól után a szekszárdiak azt játszhatták, amit legjobban tudnak, stabilan védekeztek, és ebből veszélyes kontratámadásokra építhettek. A második 45 percben többet birtokoltuk a labdát, mezőnyfölényünk látható volt, de igazán komoly feladat elé nem állítottuk a vendégek kapusát. "Helyzetecskékig" eljutottunk, de gólt nem sikerült szereznünk. A 4-5 meghatározó emberét nélkülöző csapatunknak sajnos szerencséje sincs, hisz az utolsó percben Göller G. ballábas lövésénél mindössze egy labdányival ment a kapu mellé a labda...

Két hasonló tudású csapat mérkőzésén az győzött, aki gólt tudott szerezni. A játék képe alapján a döntetlen igazságosabb lett volna.