16 KELBERT Zoltán 86'       13 Vass Milán 48'
19 KÉSZ László         16 Gelencsér Gergő 83'
23 SÁGHY Balázs 57'

VE VARGA László   VE KISLŐRINC István

A múlt héten sérülés miatt hiányzó játékosaink a mai meccsen sem tudták vállalni a játékot, így kissé tartottunk a mérkőzéstől. A tavaly még NB.II.-es Komló egyértelműen az 1-3. hely valamelyikét tűzte célul maga elé, így számukra is nagyon fontos volt a 3 pont begyűjtése. A vendégeknél pályára léphetett már a több román élvonalbeli mérkőzéssel rendelkező Simon Paul is, akinek a héten érkezett meg a versenyengedélye. Az első félidőben a vendégek birtokolták sokkal többet a labdát, sajnos, elöl nem tudtuk huzamosabb ideig megtartani a játékszert.
A komlói fölény szerencsére meddőnek bizonyult, igaz több lehetőséget is kidolgoztak a Bányász játékosai, de gólt nem tudtak elérni. A kapunkat védő
Bogdán N. két alkalommal is bravúrral hárított, vagy a védőinknek sikerült tisztázni.
A második 45 percben már a mi csapatunk is agilisebben játszott, és így többször okoztunk zavart a vendégek védelmében. A nagyobb lehetőségek ebben a periódusban előttünk adódtak, de mi sem tudtunk a hálóba találni, pedig Vígh Sz., Nagy R., és Sághy B. előtt is nyílt lehetőség a gólszerzésre. A vendégcsapat egy fejessel veszélyeztetett, ami mellé ment, és egy alkalommal Varga B.-t választottuk el a labdától gyanús körülmények között a büntetőterületünkön belül, szerencsére a játékvezető nem látta 11-esnek a dolgot.

A mérkőzés összképe alapján a döntetlen reális eredménynek mondható, ugyanis a vendégek első félidei mezőnyfölényüket, mi pedig a második félidőben adódó lehetőségeinket nem tudtuk kihasználni. A pontnak a meccs végén láthatóan mi örültünk jobban.