1 - 0 GÖLLER Gábor 2'
1 - 1 Nagy Előd (11-esből) 19'
2 - 1 LEIPOLD Péter 33'
2 - 2 Nagy Előd 91'

Korán megszereztüka vezetést, Göller G. volt eredményes már a 2. percben. Ekkor nem gondoltuk, hogy ezt a mérkőzést nem sikerül a végén megnyernünk. A bekapott gól "felbosszantotta" a vendégeket, egyre jobb teljesítményt nyújtva egy jogos büntetővel kiegyenlítettek a félidő derekán. Pihenőre mégis egy gólos előnnyel vonulhattunk, Leipold P. "begyötört" egy újabb gólt. A második félidőben két óriási lehetőséget hagytunk ki, de el kell mondanunk, hogy a meccs ebben a szakaszában a Baja egyértelmű fölényben játszott ellenünk, ők is nagyon sok helyzetet dolgoztak ki a kapunk előtt, de ezekből csak a hosszabításban sikerült egyet értékesíteniük.

A játék képe alapján a vendégek teljes mértékben rászolgáltak a pontszerzésre, ha ilyen teljesítményt tudnak nyújtani a következő fordulókban, biztos, hogy nem lesznek kiesési gondjaik.

Varga László: Az első félidőben átlagos teljesítményt nyújtva is sikerült előnyt szereznünk, aztán a második játékrészben érthetetlen módon mentálisan és fizikailag is elfáradtunk. A vendégek átvették a játék irányítását, és fölényben játszva sorra alakították ki a helyzeteket. Ebben az időszakban képtelenek voltunk a labdát megtartani, és borzalmasan védekeztünk, csak a kapusunk bravúrjainak köszönhetően tudtuk tartani a vezetésünket. A teljesen kitámadó vendégek ellen így is eldönthettük volna a mérkőzést, ha az adódó 2-3 100%-os gólhelyzetből legalább egyet sikerül értékesíteni. Ezek azonban kimaradtak, és a 91'-ben sorozatos hibák után ki is egyenlítettek a vendégek.