0 - 2 VÍGH Szabolcs 27'
0 - 3 VÍGH Szabolcs 59'
0 - 4 LEIPOLD Péter 72'
0 - 5 SZÍJAS Zsolt 93'

A tabellán utolsó helyen álló csapathoz utaztunk, természetesen a cél a 3 pont megszerzése volt. Az őszi idényben a Lengyeltóti megtréfálta csapatunkat, ugyanis esélytelenül is el tudott vinni egy pontot Bólyból. Aki látta ezt a mérkőzést, az egy percig sem tartott attól, hogy megismétlődhet ez az eset, hisz az első perctől kezdve látszott a nagy tudásbeli különbség a két csapat között. A kérdés csak az volt, mikor szerezzük meg első gólunkat, majd az, hogy mekkora lesz a differencia a meccs végére. Az első félidő 24. percében Szíjas Zs. bal oldali szögletéből Éles A. fejelte a hálóba a labdát. Három perccel később Vígh Sz. lőtt újabb gólt. A második félidőben az 59. percben ismét Vígh Sz. volt eredményes, a 72. percben Leipold P. szerzett újabb fejesgólt. A végeredményt a mezőny legjobbja, Szíjas Zs. állította be a 93. percben.

Sérülés miatt nem játszhatott a mérkőzésen Varga B. és Suba J., Morvai F. pedig sárga lapjai miatt hagyta ki a találkozót, ennek ellenére könnyed, magabiztos győzelmet arattunk a lélekben már az alacsonyabb osztályra készülő hazaiak felett. Az 5 gólos különbség nem tükrözte híven a két csapat között ezen a mérkőzésen látható különbséget.

Varga László: A vártnál sokkal könnyebben hoztuk a kötelező győzelmet, magabiztos, jó játékkal többségében egy jó közepes, illetve 2-3 játékos kiemelkedő egyéni teljesítményének, könnyedén gyűjtöttük be a 3 pontot. Az utolsó negyedórára teljesen elfáradó és széteső hazaiakkal szemben akár kétszámjegyű győzelmet is aratharttunk volna, de a nagyarányú vezetésünknél sajnos játékosaink a kínálkozó gólhelyzetekben már nem koncentráltak kellőképpen, így azok sorra kimaradtak.