1-1 Balázs Gábor 29'
1-2 Teszárik Zoltán 54'
1-3 Balázs Gábor 62'
1-4 Teszárik Zoltán 88'

A baranya megyei újonc volt az ellenfelünk az utolsó őszi bajnokin. A tabellán elfoglalt helyezések alapján csapatunk volt a mérkőzés egyértelmű esélyese, a mérkőzés végeredménye azonban rácáfolt a papírformára.
Jól kezdődött számunkra a meccs, hisz már az 5. percben büntetőhöz jutottunk, Göller G.-t buktatta gólhelyzetben, a hazai kaputól 6 m-re a nagyárpádi védő. A vendégjátékos csak sárga lapot kapott, pedig a piros lap reálisabb lett volna.
A tizenegyest
Varga B. értékesítette. Az első 20 percben a vendégek csak durvaságaikkal tűntek ki, ezután viszont egyre inkább átvették a játék irányítását. A 29. percben egyenlítettek is, teljesen megérdemelten.
A második játékrész 10. percében már a vezető gólt is megszerezte az ellenfél, sőt a 62. percre már két gólosra növekedett a vendég előny. Csapatunk elképzelés nélkül játszott, még azt sem tudtuk kihasználni, hogy a nagyárpádiak a 70. percben 10 főre fogyatkoztak. Meddő fölényben játszottunk, de a vendégek jól kontráztak, és 2 perccel a meccs vége előtt újabb gólt szereztek. A lefújást követően Varga B-.-t kiállította a játékvezető.

Az egész szezonban nyújtott remek teljesítményünket a mai meccsen nem tudtuk még csak megközelíteni sem, a csapatnak nem volt egyetlen vezéregyénisége sem, aki a nehéz pillanatokban lendíteni tudott volna játékunkon. A jól kontrázó Nagyárpád többet tett ezen a találkozón a sikerért, így megérdemelt a győzelmük.

Varga László: Az őszi idényzáró mérkőzésen kritikán aluli teljesítményt nyújtottunk. Főleg a második félidőben szétesett, szervezetlen csapatjátékkal, siralmas egyéni teljesítményekkel csúfos vereséget szenvedtünk. Ennek ellenére természetesen gratulálok a csapatnak kitűnő őszi szerepléséhez, hiszen a sérülések miatt 12-13 mezőnyjátékossal játszottuk végig a szezont, ami még növeli a csapat teljesítményét.