0 - 1 VÍGH Szabolcs 4'
0 - 2 SZÍJAS Zsolt 44'
1 - 2 Godvár Gábor 56'
1 - 3 VARGA Balázs 88'

A múlt heti mérkőzéshez hasonlóan most is a tabella 2. helyén álló ellenfél ellen kellett felvennünk a küzdelmet. Szakadó esőben, nagy szélben kezdődött a mérkőzés, számunkra a lehető legjobban! Már a 4. percben megszereztük a vezetést, Varga B. passzát Vígh Sz. váltotta gólra. (0-1). A bennünket támogató szélben sorra vezettük akcióinkat, a nehéz talajon remekül éltek támadóink. A félidő lefújása előtt tovább növeltük előnyünket, a 44. percben ismét Varga B. adta a gólpasszt, ezúttal Szíjas Zs.-nak. (0-2). A szünet után a hazaiak kicsit többet támadtak, és sikerült is egy kapu előtti kavarodásból szépíteniük. (1-2) A mérkőzés összképéből azonban látszott, hogy győzelmünk nem igazán forog veszélyben, annak ellenére, hogy a Vasút két kapufát is elért a mérkőzésen. A lefújás előtt 2 perccel biztosítottuk be a győzelmet, ekkor Szíjas Zs. remek beadását követően Varga B. csúsztatott bele a labdába, ami a hálóban kötött ki (1-3).

A borzasztó időjárási körülmények között lejátszott meccsen őszi bajnokhoz méltóan játszottunk.

Varga László: A második helyen álló csapat otthonában, nagyon rossz időjárási viszonyok mellet, rossz minőségű, mély talajú pályán lejátszott mérkőzésen csapatunk jól alkalmazkodott a külső, nehezítő körülményekhez, és a mérkőzés nagyobb részéban a játékot irányítva meggyőző csapatjátékkal és jó egyéni teljesítményekkel újabb nagyszerű győzelmet aratott.