VE VARGA László   VE MOLNÁR László

Gólszerzők
1-0 LEIPOLD Péter 47'
2-0 VÍGH Szabolcs 83'

Minden meccs fontos, de talán az ősz mérkőzésére került sor ezen a napon, ugyanis a tabellán 2. helyen álló csapatot láttuk vendégül, és győzelmünk esetén, két fordulóval a szezon vége előtt őszi bajnokok lehettünk. Szinte az első percben megszerezhettük volna a vezetést, Varga B. lövését azonban bravúrosan védte a vendégek NB.I-et is megjárt kapusa, Bogyay. Nagyon jó iramú és színvonalas félidőt láthatott a szépszámú közönség, a vendégeket lelkes és nagyszámú szurkolótábor kísérte el Bólyba. Kiegyenlített játék, talán kicsivel több hazai lehetőség jellemezte az első félidőt. A második játékrész elején Leipold P. húzott el a jobb oldalon, középre lőtt labdája megpattant egy vendég védőn, ez becsapta a tamási kapust és a labda a hálójába került (1-0). Nagyon jó pillanatban szerztünk vezetést, a vendégeknek fel kellett adni a biztos védekezésből indított kontrákra épülő taktikáját, így több területe nyílt támadóinknak. A 83. percben Vígh Sz. ugrott ki a védők közül, lövését Bogyay elsőre még bravúrral védte, de a kipattanó labdát csatárunk már biztosan helyezte a kapuba (2-0)

Színvonalas, jó iramú rangadón a csapat remek teljesítményt nyújtva szerezte meg a győzelmet és ezzel együtt az őszi elsőséget.

Varga László: Két fordulóval a vége előtt őszi bajnok a BÓLYI SE, ez mindennél többet mond a CSAPAT eddigi teljesítményéről! Ezt a mai napon egy kimondottan jó iramú és színvonalú mérkőzésen, jó teljesítményt nyújtva sikerült elérnünk, ahol már az első félidőben is voltak lehetőségeink a gólszerzésre, de azokat nem tudtuk kihasználni a mezőnyben jól és agresszíven játszó csapat ellen. A második játékrészben még fokoztuk az iramot, és ezt már nem bírták el a vendégek. Ebben az időszakban már egyértelműen a mi akaratunk érvényesült, ami már gólokban is megmutatkozott!