VE VARGA László   VE KISS János

Gólszerzők
1-0 VÍGH Szabolcs 43'
2-0 VARGA Balázs 90'

Két döntetlent követően, a Bonyhád ellen szerettünk volna újra 3 pontot szerezni. Jól kezdtük a meccset, már az első percekben gólhelyzetbe kerültünk, de értékesíteni nem tudtuk a lehetőséget. A kezdeti bólyi fölényt követően a játékrész második felében a vendégek egyre jobban játszottak, és némi mezőnyfölényt harcoltak ki. A legjobbkor sikerült azonban gólt szereznünk, a félidő vége előtt 2 perccel Szíjas Zs. beadását Vígh Sz. lőtte a hálóba. (1-0)
A szünet után továbbra is a mi fölényünkkel folytatódott a játék, gólhelyzeteket alakítottunk ki, de ki is hagytuk ezeket. A 87. percben
Leipold Pétert a játékvezető második sárga lappal kiállította, talán kissé elhamarkodottan. A 90. percben bebiztosítottuk a győzelmünket, ekkor Sághy B. remek indítását követően
Varga B. elhúzta a labdát a kifutó kapus mellett, és a kapu közepébe emelt. (2-0)

A mérkőzés egyes szakaszaiban jól játszó Bonyhád ellen, a félidők utolsó perceiben szerzett gólokkal szereztük meg a nagyon fontos
3 pontot.

Varga László: Egyértelmű, és teljesen megérdemelt volt a győzelmünk, még akkor is, ha a mérkőzés egyes szakaszaiban voltak is kisebb megingásaink, de a meccs nagyobb részében mi irányítottuk a játékot. Helyenként nyomasztó fölényben játszottunk, és a kidolgozott helyzetek alapján akár nagyobb arányú győzelmet is arathattunk volna. Mai győzelmünket nem a kimagasló egyéni teljesítményeknek, hanem a jó és egységes csapatjátékunknak köszönhetjük!