5 Végh Gábor 46'       19 KÉSZ László 88'
2 Faddi Máté

VE RAFFAI Rudolf   VE VARGA László

Gólszerzők

A Lengyeltóti elleni hazai meccsünkön elhullattunk 2 pontot, Bajára úgy utazott a csapat, hogy meg kell próbálni ezeket pótolni. A mérkőzésen jobbára mezőnyjáték folyt, az első félidőben mi játszottunk fölényben, de nem tudtunk gólt elérni. A második játékrész kiegyenlítettebb játékot hozott, a kapuk felváltva kerültek veszélybe, de mindkét csapat elpuskázta lehetőségeit.

A meccsen nekünk voltak a nagyobb helyzeteink, de a Baja is érhetett volna el gólt. Az alacsony színvonakú mérkőzésen egyik csapat sem érdemelt győzelmet.

Varga László: Közepes iramú, de gyenge színvonalú mérkőzés volt. Sok hiba, pontatlan átadások és kihagyott helyzetek jellemezték a mérkőzést. Sajnos mi is pontatlanul, sok hibával játszottunk. A 90 perc alatt a szélekről egy beadásunk sem volt, és a középpályán a védekezésünk is hagyott némi kívánnivalót maga után. Ennek ellenére legalább 5-6 gószerési lehetőségünk is adódott a jó mélységi átadásoknak köszönhetően, de a mai napon még az üres kapuba sem találtunk be! Ennél sokkal összeszedettebben, koncentráltabban kell játszanunk!