VE VARGA László   VE SOMOGYI Zoltán

Gólszerzők
0-1 Belényesi László 23'
1-1 VÍGH Szabolcs 69'

A mérkőzés egyértelmű esélyese csapatunk volt, hisz a vendégek ezidáig 2 döntetlent értek el a bajnokságban. Zuhogó esőben kezdődött a mérkőzés, melyen csapatunk azonnal támadólag lépett fel, s már az első percben gólhelyzetbe került, de a lehetőség kimaradt. Ekkor még azt hittük, hogy hamarosan kihasználunk egyet lehetőségeink közül, sajnos azonban, ahogy múlt az idő, mindig csak a helyzetekig jutottunk el, a gól elmaradt. Nem így a vendégek, akik, mikor először a kapunk elé jutottak, rögtön gólt szereztek. Az első félidő vendég vezetéssel ért véget, de a játék képe alapján kevesen gondolták, hogy nem tudjuk megnyerni ezt a meccset. A második félidőben még offenzívebben játszott csapatunk, de csak az egyenlítésre futotta erőnkből, Vígh Sz. végre betalált. Volt ekkor még 20 perc a mérkőzésből, de hiába alakítottunk ki még 3-4 helyzetet, a góllövés nem ment.

A vendégek szervezetten, lelkesen játszottak, és ezzel ezen a napon, ilyen időjárási körülmények között nem tudott mit kezdeni ellenük csapatunk. A forduló meglepetését okoztuk, erről azonban szívesen lemondtunk volna!

Varga László: Tompán, fásultan játszottunk, nem tudtunk kellőképen felpörögni ezen a mérkőzésen. Ez abból adódott, hogy tudat alatt leértékeltük mai ellenfelünket. Hiába játszottunk végig meddő mezőnyfölényben, a gyenge egyéni teljesítmények és helyzetkihasználásunk miatt értük el ezt a csalódást keltő eredményt. Bízom benne, hogy mindenki megfelelően értékeli, és helyre teszi magában ennek a mérkőzésnek a tapasztalatait, hogy még egyszer ebbe a hibába ne essünk!