2-3 Ernyes Róbert 71'
3-3 VARGA Balázs 73'
4-3 TÓTH Balázs 91'
5-3 VARGA Balázs 96'

Azonos pontszámmal, azonos gólkülönbséggel állt a két csapat a mérkőzés előtt a tabella 2. és 3. helyén, így különösen fontos volt a mai mérkőzés.
Szerdán mindkét csapat kupameccset játszott, várható volt, hogy kicsit fásultabban mozognak majd a játékosok.
A megszokott védelmünkből Vessző T. sérülés, Éles A. harmadik sárga lapja miatt hiányzott.
Bólyi góllal indult a mérkőzés, a 3,. percben Korosecz T. remek átadásával
Szíjas Zs. lépett ki a védők közül és lőtt a hálóba (1-0) A mezőnyben egyre jobb játékot mutató vendégek a 27. percben megszerezték egyenlítő góljukat (1-1), ami méginkább felhozta őket, a mérkőzés e szakaszában ötletesebben játszottak nálunk.
A második félidő rosszul indult, az 56. percben vezetést szereztek a vendégek (1-2). Szerencsére hamar sikerült egyenlítenünk
Varga B. révén (2-2) Sajnos nem sokáig örülhettünk ennek, mert a 71. percben ismét a Nagyatádnál volt az előny (2-3). Ekkor azonban még kevesebb időre volt szükségünk az egyenlítéshez, a 73. percben Varga B. újra eredményes volt (3-3).
Már-már úgy tűnt döntetlen marad az eredmény, de a jv. által elrendelt 5 perces hosszabbításban először
Tóth B. fejesével megszereztük újra - a legjobbkor - a vezetést (4-3). A lefújás előtt közvetlenül Varga B. harmadik találatával bebiztosította a 3 bajnoki pontot (5-3).

Gólgazdag, változatos mérkőzésen csapatunk kétszer is "fel tudott állni a padlóról", és az utolsó percekben még mozgósítani tudta erőtartalékait, aminek köszönhetően egy nagyon fontos mérkőzésen sikerült győzelmet aratni a jól erőkből álló Nagyatád ellen!

Varga László: Egy, kimondottan jó iramú és színvonalú mérkőzésen jól kezdtünk, rögtön vezetést szereztünk, utána azonban a vendégek átvették a játék irányítását, és ki is egyenlítettek. A második félidőt is jól kezdtük, de egy szabályos gólt és egy jogosnak tűnő büntetőt sem ítéltek meg javunkra. Utána kétszer is hátrányba kerültünk, azonban csapatunk igazolta, hogy van tartása, és óriási plusz energiákat mozgósítva, parádés hajrával nyerte meg a rangadót.