Gólszerzők
0 - 1 Szauter István 36'
0 - 2 Kocsis Gábor 87'
1 - 2 KELBERT Zoltán 90'

Ideális labdarúgó-időben kezdődött a Magyar Kupa mérkőzésünk az NB.I/B-s Dunaújváros ellen. A korai kezdés ellenére szépszámú közönség előtt kissé megilletődve kezdett csapatunk. A vendégek láthatóan jobb fizikai felépítésű, és gyorsabb játékosai többször zavart okoztak a kapunk előtt, szerencsére a helyzeteket egy kivételével nem tudták értékesíteni. Egy gyorsan elvégzett vendég szabadrúgást követően Szauter lövése a bal kapufáról került a kapunkba. (0-1)
A második játékrészben már egy harcosabb Bóly lépett a pályára, és a csapat mindent megtett azért, hogy kiegyenlítsen. Változatos, színvonalas játék folyt ebben az időben a játéktéren, sikerült helyzetet is kialakítanunk, de előbb Vígh Sz. emelése épp csak a kapu fölé ment, majd Vígh Sz. fejesét bravúrral védte Sólyom kapus. A 87. percben úgy tűnt eldőlt a mérkőzés, ekkor labdát veszítettünk a kapunktól mintegy 30 m-re, és az akció végén Kocsis szerezte meg a vendégek második találatát. (0-2)
Csapatunk ekkor sem adta fel, és
Kelbert Z. lövése - egy kicsit irányt változtatva egy védőn - utat talált az újvárosi kapuba. (1-2)
A néhány perces hosszabbításban próbáltuk megszerezni a 2 x 15 perces ráadást jelentő gólt, de az eredmény már nem változott.

A két osztállyal feljebb szereplő ellenfelünkkel szemben - az első félidő elején tapasztalt megilletődést követően - szinte végig egyenrangúan játszottunk. A szép számú közönség a mérkőzés végén tapssal jutalmazta csapatunk teljesítményét, amire a fiúk rá is szolgáltak!